Menu
Your Cart

Garanti ve İade

Bitkisel Ürünler Online Satış Mağazamız "turkattar" da "Koşulsuz ve Ücretsiz İade" HAKKINA SAHİPSİNİZ

    Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliklerini kaybetmeyen bir ürünün iade süresi, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (yedi) iş günüdür.

İlgili sürelerin aşılması durumunda ise iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

    İade veya değişim talebiyle turkattar’a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafımıza aittir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği korunmuş olmalıdır.

    İadeye konu olan ürünü; fatura nüshaları, etiketi, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları varsa hediyesi ile birlikte, faturanızın alt kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) XXX KARGO aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

    İadeAdresi: NİŞANTAŞ MAH. DR.HULUSİ BAYBAL CAD. HAZIM ULUŞAHİN İŞM.B BLOK KAT:6 / 608 SELÇUKLU KONYA/

 

    İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Değişim ve iadelerde 1 (bir) kereye mahsus tüm kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi tarafımza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

 

    Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.                  

 

    İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar;

Ürünü beğenmediğiniz ya da bedeni olmadığı takdirde ürünü iade edebilir başka bir bedeni veya rengini almak istediğinizde 0332 2505510 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İadelerde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

    Ürünü bize gönderirken faturanın iki nüshasını da bize göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdir de iade işleminiz gerçekleştirilmeyecektir. İade işlem süresi maksimum 7 (yedi) iş günüdür. Bu süreç zarfında iade işleminiz gerçekleştirilip sistemde kayıtlı olan e-mailinize bilgilendirme yapılacaktır. İadelerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanırken, değişimlerde alıcı tarafından karşılanır.

   Hediye çeki kullanılan siparişlerde , iade durumunda hediye çekinin tamamının müşteriden tahsil edilmesi gerekmektedir.

   Size daha iyi bir hizmet verebilmek için iadelerde lütfen faturanın alt yüzünde bulunan bilgileri doldurunuz  ; Ürün Adı - Adedi - İade Nedeni                                                                    

İade kapsamı dışında kalan ürünler;

-Ürünün kullanılmış ve ürün ambalajının bozulmuş olması halinde,

- Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünlerde

- Sizin istekleriniz veya açıkça sizin kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde.

- Tarafınızdan ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtları, yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemelerinde

- Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi ürünlerde

    Değişim yada iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve hediyesi ,  orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.Kullanılmış,paketi hasar görmüş,varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. Bu durumda kargo ücreti turkattar.com tarafından karşılanamayacaktır.

+ Hastalık Garanti Şartımız Kesinlikle yoktur.!

Ürün açıklamaları; eczacı, aktar, herbalist müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyladır. Sitemizde reçeteli İlaç satışı yapılmamaktadır. Tıp ve sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürünler gıda takviyesi, beslenme destek ürünleri olup, İlaç Değildir. Ürün bilgileri üreticilerin ambalaj ve tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin, ürünler hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından oluşan sorunlardan ve şikayetlerden turkattar.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle tıp, sağlık uzmanı, Hekim'e danışınız. Doktor raporu ile tespit edilmiş sorunlar için, ürün marka, imalatçı ve/veya ithalat firması garantisi şartları geçerlidir.